Перейти до основного вмісту

 26.05.2022.

96 трактористів. Агротехнологія. Урок №72.

Тема. Контрольна робота з теми:

 "Виконання основного та поверхневого обрабітку грунту"

У робочому зошиті зробити контрольну роботу.

Тести.

1. Що включає поняття  обробіток грунту?

1) обертання і розпушення шару ґрунту, підрізання бур'янистих рослин, загортання насіння бур'янів, добрив і пожнивних залишків

2) розпушення і інтенсивне перемішування ґрунту

*3) зміна стану ґрунтового середовища внаслідок механічного впливу на нього робочих органів машин і знарядь для задоволення потреб вирощуваних культурних рослин у певних грунтово-кліматичних умовах

4) захід поверхневого обробітку ґрунту з метою кришення, перемішування, вирівнювання поверхні, вичісування бур'янів, заробки мінеральних добрив, руйнування кірки на посівах і проріджування посівів

2. Яке максимальне відхилення може бути від заданої глибини оранки?

* 1) ± 2 см

2) ± 5 см

3) ± 3 см

4) ± 7 см

3. Які плуги застосовують для оранки важких ґрунтів з одночасним інтенсивним розпушенням ґрунтової скиби?

1) лемішно-полицеві

*2) ротаційні

3) чизельні

4) дискові

4. Що таке фрезерування?

* 1) розпушення і інтенсивне перемішування ґрунту

2) обертання і розпушення шару ґрунту, підрізання бур'янистих рослин, загортання насіння бур'янів3) захід обробітку, який забезпечує знищення бур'янів за рахунок підрізання, вичісування і присипання землею, а також розпушення і перемішування ґрунту

4) універсальний захід поверхневого обробітку ґрунту з метою кришення, перемішування, вирівнювання поверхні

5. Що таке культивація?

1) універсальний захід поверхневого обробітку ґрунту з метою кришення, перемішування, вирівнювання поверхні, вичісування бур'янів, заробки мінеральних добрив, руйнування кірки на посівах і проріджування посівів

2) обертання і розпушення шару ґрунту, підрізання бур'янистих рослин, загортання насіння бур'янів, добрив і пожнивних залишків;

3) розпушення і інтенсивне перемішування ґрунту

*4) захід обробітку, який забезпечує знищення бур'янів за рахунок підрізання, вичісування і присипання землею, а також розпушення і перемішування ґрунту

6.Завдання на відповідність

Зробити відповідність між назвою агрегату та його комплектацією:

1.Причіпний                         а) це агрегат, у якого частину маси робочої машини сприймає трактор, а решта маси припадає на ходовий апарат самої машини.

 

2. Напівначіпний                  б) )це  агрегат, машина-знаряддя якого має власну ходову частину, що повністю сприймає масу цієї машини.

 

 3.Начіпним                             в) це агрегат, двигун і передавальний механізм якого встановлені на шасі робочої машини. Такий агрегат виконує певні технологічні процеси або операції.

4. Самохідний                        г) це  агрегат, у якого машина-знаряддя навішена на трактор, тобто в транспортному положенні агрегату масу машини повністю сприймає трактор.

 

 

 

*1.Причіпний                         а)це  агрегат, машина-знаряддя якого має власну ходову частину,  що повністю сприймає масу цієї машини.

2. Напівначіпний                  б)це агрегат, у якого частину маси робочої машини сприймає трактор, а решта маси припадає на ходовий апарат самої машини.

3.Начіпним                             в)це  агрегат, у якого машина-знаряддя навішена на трактор, тобто в транспортному положенні агрегату масу машини повністю сприймає трактор.

4. Самохідний                        г) це агрегат, двигун і передавальний механізм якого встановлені на шасі робочої машини. Такий агрегат виконує певні технологічні процеси або операції.

 

 

 7.Завдання на відповідність.

Зробити відповідність між типом оранки та її характеристикою

 

           Тип оранки                                                                 Характеристика

1. Оранка з повним оборотом пласта             а) це такий тип оранки, який забезпечує переворот шару грунту в поперечній площині на 135 ° щодо горизонту.

 

2. Оранка зі здійманням пласта                        б). ) забезпечує його повний переворот щодо напаханного масиву. Пласт, зрізаний плугом, перевертається на 180 ° щодо горизонту.

 

3. Культурна оранка                                             в) займає проміжне положення між оранкою із здійманням пласта і з повним оборотом. Оранка проводиться з передплужником. 

 

           Тип оранки                                                                 Характеристика

*1. Оранка з повним оборотом пласта             а) забезпечує його повний переворот щодо напаханного масиву. Пласт, зрізаний плугом, перевертається на 180 ° щодо горизонту.

 

2. Оранка зі здійманням пласта                        б) це такий тип оранки, який забезпечує переворот шару грунту в поперечній площині на 135 ° щодо горизонту.

 

3. Культурна оранка                                             в) займає проміжне положення між оранкою із здійманням пласта і з повним оборотом. Оранка проводиться з передплужником. 

 

 

8. Відкрита відповідь.

 

Як розподіляють культиватори за призначенням?

 

*За призначенням культиватори ділять на парові (для суцільного обробітку грунту), просапні (для міжрядної обробки) і спеціальні.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

  Директорська контрольна робота з біології і екології за ІІ семестр 2022-2023 н.р. (І курс) Для дистанційників.   Зворотній зв'язок з викладачем: 1. Електронна адреса: damaskina.toma@ukr.net; 2. VIBER (0951827836)  Надсилати роботи   І варіант. І. Оберіть одну правильну відповідь: 1. Віруси складаються із: а)целюлози та білків; б)ядра та цитоплазми; в)ДНК ТА РНК; г)білків. 2. Однією із функцій білків є: а)теплоізоляційна; б)осмотична; в)каталітична(ферментативна); г)кодування і збереження спадкової інформації. 3. Перший закон Менделя називають: а)законом домінування; б)законом розщеплення; в)законом незалежного комбінування ознак; г)законом рекомбінації.. ІІ. 1. Ділянка хромосоми, в якій розташований ген, називається: а)локусом; б)алелем; в)зиготою; г)фенотипом.      2. Спадковість—це -------------------------------------------------------------------------------------------------------- ІІІ.1.  Встановіть відповідність. 1.       Ген—це                         
 30 жовтня 2020. 94 трактористів. Хімія. Урок №12. Тема. Складання електронно-графічних схем утворення з в ’язків   ковалентного, йонного, металічного. Домашнє завдання: - у робочий зошит законспектуйте механізм утворення ковалентного(види гібридизації), йонного, металічного з в ’язків : - на закріплення: питання наприкінці теми(усно). 1.Ковалентний зв’язок Механізм утворення ковалентного зв’язку розглядають на прикладі утворення молекули водню: Н + Н = Н 2 ,                ΔН = -436 кДж/моль.  Збільшення електронної густини зближує ядра, виникає зв’язок між атомами, виділяється енергія. Хімічний зв ‘язок, який утворюється внаслідок узагальнення електронів взаємодіючих атомів (утворення спільної електронної пари), називають ковалентним.   Сполуки з ковалентним зв’язком називають  гомеополярними  або  атомними . sp -Гібридизація Гібридизація однієї  s -  та однієї р-орбіталі відбувається у атома берилію при утворенні молекули ВеС1 2 .  Атом берилію утворює хімічні зв’язки у збудженому с

92 електромонтерів. Біологія і екологія.

Біологія і екологія. 26.05.20. Група 92 електромонтерів. Урок №39. Тема. Біогеохімічні цикли як необхідна умова існування біосфери. Домашнє завдання. 1 .Законспектуйте тему у робочий зошит. 2.Складіть міні-твір «Подорож води в біосфері», використовуючи  схему. 3. Дайте відповіді на питання закріплення(письмово). В останні століття з'явився новий чинник, що збільшує кількість вільних хімічних елементів, переважно газів і металів, на земній поверхні.  Людина. В. І. Вернадський Чи згодні ви з цим висловом? Чому? Вивчення нового матеріалу Як відомо, продуценти засвоюють енергію Сонця й залучають її в біогеохімічні цикли через процес фотосинтезу, який здійснюється переважно організмами, що мають хлорофіл.  Процеси фотосинтезу тривають уже понад 1,5 млрд років і, здавалось, хімічні елементи, що беруть участь у цих процесах, повинні були б уже давно вичерпатись. Однак цього, як ви знаєте, не відбувається. Насправді всі потрібні для підтримання життя речовини не вич